O firmie

Unikat Spółka Jawna działa na rynku meblowym od czerwca 1996r. Przez pierwsze lata byliśmy generalnym przedstawicielem Spółdzielni Meblarskiej Rameta na terenie Wielkopolski. W następnym etapie poszerzyliśmy swoją działalność o hurtownię mebli tapicerowanych, skrzyniowych i krzeseł na teren Polski Zachodniej.


Naszymi dostawcami są liczący się w kraju i za granicą producenci mebli. W 2000 roku spółka rozszerzyła działalność o projektowanie i wyposażanie wnętrz. Dziś specjalizujemy się w wyposażaniu biur, banków, szkół, szpitali, obiektów sportowych oraz gastronomicznych. Zapewniamy indywidualną i kompleksową obsługe aranżacyjną.


Naszych Klientów wyposażamy w meble biurowe i szkolne, fotele i krzesła, siedziska audytoryjne i kinowe, zabudowy wnęk drzwiami suwanymi i lady recepcyjne, a także meble metalowe oraz szatniowe niejednokrotnie wykonywane pod konkretny wymiar.


Dzięki długoletniej działalności posiadamy rozeznanie w branży. Nasi Klienci cenią nas za fachowość, szybkość realizacji i wysokie kompetencje. Staramy się sprostać wszystkim potrzebom naszych odbiorców, dzięki czemu stale rozszerzamy naszą ofertę asortymentową.

Współpracujemy z:
Strona unikatsj.pl używa plików cookies w celach statystycznych oraz do prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Akceptuję