Nowy Styl

Marka Nowy Styl zajmuje się produkcją krzeseł do każdego rodzaju wnętrza. Aby spełnić wymagania klientów na całym świecie stworzyła ponad 200 linii krzeseł i foteli dostępnych w około 100 tapicerkach. O najwyższą jakość produktów marki Nowy Styl dba sztab ekspertów, a niepowtarzalny i nowoczesny wygląd zapewniają im najsłynniejsi światowi projektanci. Każdy produkt to połączenie jakości i funkcjonalności. To właśnie dlatego cieszą się one tak dużym zainteresowaniem. W portfolio marki znajdują się również stoły i inne elementy wyposażenia wnętrz, dzięki czemu nadaje się ona idealnie zarówno do obiektów biurowych, sali konferencyjnych, poczekalni, obiektów gastronomicznych, jak i do domów oraz mieszkań prywatnych.
Największym sukcesem marki jest zaufanie klientów i wiele realizacji, zarówno dla klientów prywatnych, jak i dużych instytucji. Nasze krzesła znajdują się w domach, hotelach, restauracjach, szkołach, uczelniach i biurach na całym świecie. Tworzyliśmy realizacje dla stacji telewizyjnej, Małopolskiej Izby Architektów, Teatru Bagatela, Stowarzyszenia „Siemacha”, Narodowego Uniwersytetu Irlandii, Szkoły św. Patryka w Wielkiej Brytanii i wielu innych firm i osób prywatnych.

www.nowystyl.pl


mechanizmy krzeseł i foteli

Nowy Styl
Strona unikatsj.pl używa plików cookies w celach statystycznych oraz do prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Akceptuję