Grammer office

Grammer Office jest piątą marką Grupy Nowy Styl, obecną w portfolio od maja 2011. Marka oferuje krzesła niemieckiej produkcji, z opatentowanym na całym świecie mechanizmem GLIDE-TEC oraz innowacyjnymi systemami AirShape, EasiLift i CatBack. Kluczową kompetencją marki jest opracowywanie ergonomicznych systemów siedzisk. Pracujemy wspólnie z ekspertami w zakresie nauk kręgosłupa i biomechaniki celem spełnienia wymogów medycznych. Produkty Grammer Office charakteryzują się innowacyjną technologią, doskonałą jakością oraz wysokim standardem designu.

Badania dowiodły, że krzesła z mechanizmem GLIDE-TEC wyzwalają i wspierają naturalną potrzebę ruchu. Pozwalają użytkownikowi na autentyczną swobodę ruchu, bez ograniczania wygodnej pozycji. W codziennej pracy inspirują nas ludzie, ich potrzeby i pragnienia. Właśnie dlatego tworzymy ergonomiczne rozwiązania, które sprawdzają się podczas codziennej pracy w biurze. Współpracujemy ze specjalistami w zakresie spondylologii (nauk kręgosłupa) i biomechaniki. Przy ich wsparciu powstają nowoczesne i zaawansowane mechanizmy, jak opatentowany na świecie GLIDE-TEC. Nasze produkty definiują wysoka jakość wykonania i prekursorskie projekty. Współpracujemy ze światowej klasy projektantami m. in.: Francoise-Helene Jourda, Ray Carter oraz Andreas Krob. Grammer Office wyróżnia niezwykła wygoda. Niezależnie od pozycji, krzesła tej marki gwarantują komfortową i zdrową pozycję oraz swobodę ruchu. Ergonomiczny system GLIDE-TEC sprawia, że krzesło po prostu podąża za użytkownikiem. Usiądź wygodnie – pracują dla Ciebie najnowsze osiągnięcia nauki.

www.grammer-office.com

Grammer office
Strona unikatsj.pl używa plików cookies w celach statystycznych oraz do prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Akceptuję